Організація свят


Компанія «Інформбюро» працює в Житомирі з 21 січня 2010р. Щодня мешканці та гості обласного центру отримують інформацію з більш ніж 2000 інформаційних стендів біля парадних будинків в усіх районах міста. Постійна співпраця з Житомирською міською радою, управлінням ЖКГ міської ради, КВЖРЕП, ЖБК, ОСББ, управлінням по зв’язках з громадськістю, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, благодійними фондами та громадськими організаціями, цивільним активом міста дозволяє Компанії володіти інформацією з перших рук, бути на інформаційній передовій, оперативно анонсувати інформацію про ті чи інші події житомирянам.


У процесі реалізації проекту «Інформаційні стенди», парадні будинків міста набули якісно інший вигляд. Сьогодні ми обслуговуємо 300 000 м2 фасадів будинків.


З кожним місяцем збільшується кількість наших партнерів, ними стають як муніципальні служби та благодійні організаціі, так і багато комерційних підприємств міста, які бажають доносити до споживачів інформацію про свої товари та послуги, навчання, акційні пропозиції, виставки та ярмарки, ремонт, будівництво та багато іншого, відповідно до вимог часу, не псуючи естетичний вигляд міста та порядок.


Більш детальну інформація про послугу «Організація свят» Ви зможете знайти завантаживши презентацію


Приклади організації святкових подій

Організація свята Великодня
в м. Житомир 28.04-09.05.2016


        
Організація фестивалю
Korolyov Fest в м. Житомир