Хоумборд


Компанія «Інформбюро» працює в Житомирі з 21 січня 2010р. Щодня мешканці та гості обласного центру отримують інформацію з більш ніж 2000 інформаційних стендів біля парадних будинків в усіх районах міста. Постійна співпраця з Житомирською міською радою, управлінням ЖКГ міської ради, КВЖРЕП, ЖБК, ОСББ, управлінням по зв’язках з громадськістю, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, благодійними фондами та громадськими організаціями, цивільним активом міста дозволяє Компанії володіти інформацією з перших рук, бути на інформаційній передовій, оперативно анонсувати інформацію про ті чи інші події житомирянам.


У процесі реалізації проекту «Інформаційні стенди», парадні будинків міста набули якісно інший вигляд. Сьогодні ми обслуговуємо 300 000 м2 фасадів будинків.


З кожним місяцем збільшується кількість наших партнерів, ними стають як муніципальні служби та благодійні організаціі, так і багато комерційних підприємств міста, які бажають доносити до споживачів інформацію про свої товари та послуги, навчання, акційні пропозиції, виставки та ярмарки, ремонт, будівництво та багато іншого, відповідно до вимог часу, не псуючи естетичний вигляд міста та порядок.


Більш детальну інформація про Хоумборди Ви можете знайти завантаживши презентацію


Ціни та формати
Переваги
Карта маршрутів
Портфоліо

ПЕРIОД
Формат 1 тиж./щит 2 тиж./щит 4 тиж./щит
А6 (105х148) 0,66 грн. 1,32 грн. 2,64 грн.
Єврофлаєр (210х100) 0,85 грн. 1,70 грн. 3,40 грн.
А5 (210х148) 1,27 грн. 2,54 грн. 5,08 грн.
А4 (297х210) 2,31 грн. 4,62 грн. 9,24 грн.
А3 (420х297) 4,00 грн. 8,00 грн. 16,00 грн.
А2 (420х594) 7,57 грн. 15,14 грн. 30,28 грн.
* у вартість не входить виготовлення поліграфії

У вартість розміщення входить:
  • розклеювання оголошень на щитах (робота та матеріали)
  • контроль якості розклеювання
  • оперативне відновлення оголошень, в разі пошкодження або обриву

Розміщуючись в Інформбюро, Ви гарантовано отримуєте присутність Вашої реклами на 2750 щитах по всьому Житомиру і гарантований контроль якості розміщення ВАЖЛИВО!
На фасадах будівель розміщуються оголошення виключно наших клієнтів!

Рекламні щити біля під’їздів – новий ефективний різновид зовнішньої реклами. Це інформаційні стенди, які звичайно розташовуються у багатоповерхівках біля входу у під’їзд. Інколи їх називають хоумборди.


На рекламних щитах у Житомирі можна розмістити різнобічні відомості, наприклад, стосовно комунальних платежів, різноманітні інформаційні та рекламні матеріали. Переваги очевидні та говорять самі за себе:


icon

Презентабельність

Гарний зовнішній вигляд, порівняно із стихійними дошками або об’явами на стовпах, приємно вражає кожну людину.

icon

Максимальний ефект

У найкоротший термін - охоплення 90 % цільової аудиторії. Майже всі мешканці оперативно ознайомляться з розміщеною інформацією, новинами, необхідними довідковими матеріалами та комерційною рекламою.

icon

Тривалість та периодичність взаємодії

Кожен мешканець декілька раз на день проходить біля стенда. Ця інформація є статичною, та, якщо потенційного клієнта щось зацікавило, він обов’язково повернеться для детального ознайомлення.

icon

локальність

Безпосередній зв'язок з територією власного проживання викликає більшу зацікавленість у споживачів. Поєднання корисної інформації та яскравої реклами, зручне розташування забезпечать постійну увагу жителів будинку до стенда.

icon

Регулярне оновлення

Можливість для великих компаній регулярного оновлення реклами на щитах з метою підтримки постійного інтересу у споживачів до їхнього бренду.

icon

Нагляд та контроль

Здійснення постійного моніторингу та нагляду за станом реклами та інформації на стендах. Поновлення пошкоджених або зіпсованих матеріалів, швидка зміна інформації.

icon

Економія

Достатньо невисока вартість. Консультації найкращих дизайнерів.


Карта покриття хоумбордів на 2018 рік