Про компанію

Компанія «Інформбюро» працює в Житомирі з 21 січня 2010р. Щодня мешканці та гості обласного центру отримують інформацію з більш ніж 2000 інформаційних стендів біля парадних будинків в усіх районах міста. Постійна співпраця з Житомирською міською радою, управлінням ЖКГ міської ради, КВЖРЕП, ЖБК, ОСББ, управлінням по зв’язках з громадськістю, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, благодійними фондами та громадськими організаціями, цивільним активом міста дозволяє Компанії володіти інформацією з перших рук, бути на інформаційній передовій, оперативно анонсувати інформацію про ті чи інші події житомирянам..


Наша команда

Команда Інформбюро, складається з фахівців, які щоденно: очищують та стежать за чистотою фасадів будинків; контролюють актуальність і зовнішній вигляд інформації; виявляють порушників , ведуть з ними попереджувальну та роз’яснювальну роботу, щодо вимог до порядку розміщення реклами та правил благоустрою міста.

Кожен співробітник нашої Компанії - це кваліфікований фахівець, який володіє глибокими професійними знаннями для вирішення завдань різної складності . Але тільки робота в команді здатна привести до реальних ефективних результатів . Міцний фундамент успіху можна побудувати тільки разом.
photo

Соціальна та патріотична робота

Благодійна та спонсорська діяльність Компанії «Інформбюро», є невід'ємною частиною корпоративної політики. Ми активно беремо участь у благодійних акціях, підтримці культурних, спортивних заходів, освітніх проектів. Підтвердженням є десятки листів-подяк, що надходять до офісу нашої компанії від вдячних спілок та організацій Житомира.

photo
У травні 2014 р. задля зміцнення духу патріотизму, з метою вираження громадянської позиції житомирян колектив компанії виступив ініціатором, головним організатором та одним із спонсорів проекту «Найбільший прапор на фасаді будівлі», який був відзначений та внесений до Книги Рекордів України.